تاریخچه شرکت CDH تولید کننده مواد شیمیایی

این شرکت از سال 1981 با طیف وسیعی از مواد شیمیایی و محیط های کشت در خدمت جامعه علمی بوده است. این شرکت با ارایه کیفیت برتر و  خدمات سریع برای افزایش اعتماد مشتریان تلاش می کند .

CDH در حال حاضر بیش از 9000 محصول تولید می کند. گروه کنترل و تحقیق و توسعه این شرکت با امکانات فوق العاده مدرن و مجهز می باشند.

این شرکت ترکیبی از مواد شیمیایی بیولوژیکی، مواد شیمیایی تحقیقاتی، شناساگرهای آزمایشگاهی، حلال های HPLC / AAS / EL / DRY، رنگ ها و محیط های کشت داده شده دارا می باشد.

گرید آنالیزهای این شرکت مطابق با مشخصات IP، BP، USP و EP است. محصولات محیط  کشت های خشک شده این شرکت  تحت نام تجاری گواهینامه CE تأیید شده اند تا کیفیت آن را با استانداردهای بین المللی اثبات کند.

این شرکت  ظرفیت تولید خود را با تنظیم دومین واحد تولیدی پیشرفته گسترش داده است. این منطقه بیش از 35000 متر مربع است که تقریبا 8.6 هکتار زمین را در مطابقت با GMP با زیربناهای فوق العاده مدرن گسترش می دهد و مرحله اول از ژوئیه 2014 به خوبی تکمیل شده و از ژوئیه 2014 بهره برداری شد.

محصولات CDH به طور گسترده از طریق شبکه قوی از سهامداران سوپر سهامدار / سهامداران / خرده فروشان در سراسر جهان گسترش یافته است. 

در یک جمله اگر شما CDH را تعریف کنید ، راه حلی برای تمام نیازهای آزمایشگاهی شما است.

فهرست